Доброзичливе ставлення одне до одного, повага та підтримка – все це є основою толерантності. Про це говорили учні 5-Б класу під час «Уроку доброти та толерантності». Особливу зацікавленість викликала гра «Комплімент сусіду», під час якої учні вчилися помічати хороші риси своїх однокласників і дарувати щирі добрі слова. Наприкінці уроку школярі закріпили отримані знання, створивши власну композицію «Доброта та толерантність», у якій відобразили своє бачення дружби, взаєморозуміння та поваги.
Мова має значення!
Сьогодні також у 5-6 класах говорили про дуже важливу річ — про повагу, висловлену через мовлення. Тема уроку: «Як правильно говорити про людей з інвалідністю». Головний висновок уроку: ми всі різні, але кожен із нас заслуговує на гідність та рівність.
Радіємо, що наші учні ростуть свідомими та емпатичними людьми!
#НоваУкраїнськаШкола#МоваПоваги#Інклюзія#УрокиДоброти#5клас#Освіта#ТижденьБезБарєрності#КЗО_НВК_66_ДМР

