Національний тиждень безбар’єрності – ІІ день. Учні 2-А класу дізналися, що таке безбар’єрність, переглянули повчальну презентацію, виконали цікаві завдання, а підсумком заняття став перегляд мультфільму «Їжачок і безбар’єрність» та обговорення про враження учнів від сюжету та висновки для себе.

#КЗО_НВК_66_ДМР#ТижденьБезБарєрності#БезБарєрність#ОсвітаБезБарєрів#РазомБезПерешкод#НУШ

https://www.facebook.com/share/v/1DjYykKdfg

Прокрутка до верху