Учні 3-А класу мали чудову нагоду зустрітися з поетесою Людмилою Олександрівною Яцурою.

Під час теплої та творчої зустрічі Людмила Олександрівна читала свої вірші, знайомила дітей зі своїми книгами та ділилася творчими здобутками. Учні із задоволенням виконували пісні на її слова, ставили запитання та отримали автографи на згадку.

Зустріч подарувала всім багато позитивних емоцій, натхнення та ще більшу любов до українського слова. Щиро дякуємо за цікаве спілкування, щирість і незабутні враження! 💙💛#КЗО_НВК_66_ДМР

Прокрутка до верху