У 3-Г класі цікаво та пізнавально пройшов Інженерний тиждень. Протягом цього періоду учні мали змогу відчути себе справжніми винахідниками👩‍🎓🧑‍🎓: вони створювали власні моделі павуків 🕷та роботів, проявляючи креативність, уяву й технічне мислення.#iнженернийтиждень

#eFEST

#томущоцікаво

#включеннябезвиключення

https://www.facebook.com/share/v/1H6qs2rV8h

Прокрутка до верху