У 3-Г класі цікаво та пізнавально пройшов Інженерний тиждень. Протягом цього періоду учні мали змогу відчути себе справжніми винахідниками![]()
: вони створювали власні моделі павуків
та роботів, проявляючи креативність, уяву й технічне мислення.#iнженернийтиждень
