На цьому тижні учні 2-А класу перетворилися на інженерів. Багато з них люблять павучків. Ось ми і вирішили створити цих комах з кольорового картону і стяжок. Зробили очі і влаштували павучі перегони. Деякі павуки навіть вміють стрибати. Діти задоволені, нова іграшка створена. #КЗО_НВК_66_ДМР#iнженернийтиждень
