Напередодні Великодня наша шкільна родина отримала почесну відзнаку від командира 25 ОПСДШБ.

Для всіх нас це не просто Подяка від воїнів,які на захисті нашої свободи і життя. Це -довіра і віра в нас.

Щиро дякуємо за можливість бути поруч у ці непрості часи. Пишаємось!

Слава Захисникам! Слава Героям! Слава Україні!

Разом до перемоги!💙Напередодні Великодня наша шкільна родина отримала почесну відзнаку від командира 25 ОПСДШБ.

Для всіх нас це не просто Подяка від воїнів,які на захисті нашої свободи і життя. Це -довіра і віра в нас.

Щиро дякуємо за можливість бути поруч у ці непрості часи. Пишаємось!

Слава Захисникам! Слава Героям! Слава Україні!

Разом до перемоги!💙

Прокрутка до верху