Напередодні Великодня наша шкільна родина отримала почесну відзнаку від командира 25 ОПСДШБ.
Для всіх нас це не просто Подяка від воїнів,які на захисті нашої свободи і життя. Це -довіра і віра в нас.
Щиро дякуємо за можливість бути поруч у ці непрості часи. Пишаємось!
Слава Захисникам! Слава Героям! Слава Україні!
Разом до перемоги!
Напередодні Великодня наша шкільна родина отримала почесну відзнаку від командира 25 ОПСДШБ.
Для всіх нас це не просто Подяка від воїнів,які на захисті нашої свободи і життя. Це -довіра і віра в нас.
Щиро дякуємо за можливість бути поруч у ці непрості часи. Пишаємось!
Слава Захисникам! Слава Героям! Слава Україні!
Разом до перемоги!![]()
