Спілкування — це як гра в м’яч: один кидає, а інший ловить, і якщо хтось не спіймав — гра зупиняється. Саме тому днями шкільний психолог Олександра Дмитрівна провела для учнів 5-х класів інтерактивне заняття «Чути і бути почутим», спрямоване на формування навичок ефективної комунікації та культури міжособистісного спілкування. Під час зустрічі п’ятикласники ознайомились із поняттям невербальної комунікації, навчились розрізняти ефективні та неефективні моделі взаємодії, а також на практиці відпрацювали техніки активного слухання. Цей захід став важливим кроком у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» (ініційованої Оленою Зеленською), адже вміння екологічно висловлювати свої емоції та щиро слухати інших є основою психологічного комфорту й стійкості підлітків. Завдяки заняттю діти вчилися проявляти емпатію, вчасно ділитися своїм внутрішнім станом і створювати безпечний, підтримуючий простір у своїх класах. Вчимося взаємодіяти, влучно ловити комунікаційні «паси» та тримати психологічну стійкість разом! ![]()
![]()
#ТиЯк #МентальнеЗдоровя #ЕфективнаКомунікація #НВК_66

