Школа — простір безпеки та поваги: НВК №66 у проєкті

4 по 15 травня НВК №66 бере активну участь у міському проєкті «БезБулінгу». 🚫

Ми переконані, що школа — це місце для усмішок, нових знань та справжніх друзів, а не для образ чи страху. Ми за простір, де панує розуміння, підтримка та взаємоповага! 💜

Приєднуйтесь до наших ініціатив, адже безпечне середовище ми створюємо разом! 💪🌻

#НВК_66 #StopBullying #БезпечнаШкола #ДружбаПочинаєтьсяЗТебе #СтопЦькування #ПростірПоваги #ГумДеп_Освіта

#БезБулінгу2026

https://www.facebook.com/100001269270629/videos/pcb.26396252896684158/1701853204504629?cft[0]=AZahQq46Cyibfpr22H_pRqxY0VZ6cWVAHVtqvx_moFxNzKozMT4-MS87WomTW9BSaZveliAPkBBc7R88bxgAU8nn9AgfO1ywBixTLU070IWSczcab-kPv0Z6IgF79XpIlxP8nncU_Wm0VvnDE8myrRIC0RnDYp5oZQO5ec9Q9rdbzoKOfJPmEkOxAgTcaQa-WUhMFTDtDgX167hWlxUvMpGE&tn=*b1H-R

Прокрутка до верху