4 по 15 травня НВК №66 бере активну участь у міському проєкті «БезБулінгу». ![]()
Ми переконані, що школа — це місце для усмішок, нових знань та справжніх друзів, а не для образ чи страху. Ми за простір, де панує розуміння, підтримка та взаємоповага! ![]()
Приєднуйтесь до наших ініціатив, адже безпечне середовище ми створюємо разом! ![]()
![]()
#НВК_66 #StopBullying #БезпечнаШкола #ДружбаПочинаєтьсяЗТебе #СтопЦькування #ПростірПоваги #ГумДеп_Освіта
