У 1-А класі відбувся теплий і натхненний майстер-клас з оздоблення пасок

У 1-А класі відбувся теплий і натхненний майстер-клас з оздоблення пасок

Діти з великим захопленням прикрашали свої святкові смаколики, проявляючи фантазію та творчість. Кожна пасочка вийшла особливою — яскравою, акуратною і зробленою з любов’ю 💛

Щиро дякуємо батькам за чудову організацію цього свята! Завдяки вам діти отримали не лише нові вміння, а й море позитивних емоцій 😊

З Великоднем! 🌸#iнженернийтиждень

#eFEST

#томущоцікаво

#включеннябезвиключення

https://www.facebook.com/share/v/1CgiUMF9d9

Прокрутка до верху