У 1-А класі відбувся теплий і натхненний майстер-клас з оздоблення пасок
Діти з великим захопленням прикрашали свої святкові смаколики, проявляючи фантазію та творчість. Кожна пасочка вийшла особливою — яскравою, акуратною і зробленою з любов’ю ![]()
Щиро дякуємо батькам за чудову організацію цього свята! Завдяки вам діти отримали не лише нові вміння, а й море позитивних емоцій ![]()
З Великоднем!
#iнженернийтиждень
