Навчання — навчанням, але екскурсії — це особливе диво дитинства ![]()
Сьогодні, 23 травня, учні 5-А класу поринули у справжню атмосферу українських традицій та культури під час екскурсії «Петриківка та козацькі традиції» ![]()
Діти відвідали центр народної творчості, де мали можливість побачити неймовірні картини у стилі петриківського розпису — яскравого, живого, сповненого символів та душі українського народу ![]()
![]()
А далі на всіх чекала особлива подорож у минуле — Галушківський етно-хутір, де оживають козацькі традиції, народний побут та українська гостинність ![]()
![]()
Це був день щирих емоцій, нових відкриттів, захоплення рідною культурою та теплих спогадів, які ще довго залишатимуться у серцях дітей ![]()
![]()
Пізнаємо Україну не лише з підручників — а серцем ![]()

