Наші десятикласники продовжують підкорювати нові вершини! Команда учнів 10-А та 10-Б класів гідно представила наш заклад на міській комбінованій військово-прикладній грі «Дніпро.Гарт».
Це було справжнє випробування на міцність, і наші діти пройшли його на висоті! За результатами змагань команда НВК №66 увійшла до 20-ки кращих команд міста та отримала Подяку від Департаменту гуманітарної політики за волю до перемоги та відмінну підготовку. ![]()
![]()
Складні локації, командна робота та справжній гарт — наші учні вкотре довели, що вони сильні, кмітливі та згуртовані.
А яскравим завершенням змагань став масштабний фестиваль та справжній козацький куліш, де учасники змогли перепочити та поділитися враженнями. ![]()
![]()
Пишаємося нашою командою! Ви — неймовірні! ![]()
![]()
#НВК66 #ДніпроГарт #ТОП20 #ПатріотичнеВиховання #Дніпро #НашіУчні #АктивнаМолодь #ГартуємоПеремогу

