Національний тиждень безбар’єрності

Перший день Національного тижня безбар’єрності в КЗО «НВК № 66» ДМР. Кожний сьогоднішній захід в класах – це про важливі розмови, щирі емоції та перші кроки до суспільства, у якому комфортно кожному.

Учні 2-Б класу долучилися до тематичного уроку про безбар’єрність, де говорили про повагу, підтримку, рівність можливостей та вміння бачити серцем ❤️

Бо безбар’єрність — це не лише про простір без перешкод. Це про людяність, прийняття та турботу одне про одного.

#КЗО_НВК_66_ДМР#ТижденьБезБарєрності#БезБарєрність#ОсвітаБезБарєрів#РазомБезПерешкод#НУШ

https://www.facebook.com/share/v/18qeNiNR9i

Прокрутка до верху