Квест для батьків “СмакуЇМО – здорові звички харчування для родини формуємо!”
09 квітня, у Чистий четвер, в межах участі у міському проєкті «СмакуЇМО – 2026», у нашому закладі відбувся неймовірно теплий, цікавий і надзвичайно корисний захід для батьків
Це була зустріч для тих, хто хотів не просто почути, а відчути, що таке здорова їжа і як крок за кроком формувати корисні харчові звички у своїй родині.
Разом ми:
руйнували міфи та знаходили правду про харчування
складали тарілку збалансованого раціону
смакували незвичні, але корисні продукти
спілкувались, ділились досвідом і відкриттями
Особливою цінністю заходу стала участь валеолога, мами нашої учениці — Тетяни СОКУР
Пані Тетяна не лише допомогла розібратися у важливих питаннях харчування, а й провела змістовну, цікаву та надихаючу лекцію, яка точно залишиться з нами надовго.
Приємним бонусом став розіграш індивідуальної консультації — ще один крок до усвідомленого та здорового способу життя.
Це був час, коли:
цікаво
по-родинному тепло
без поспіху і з турботою
Ми щиро радіємо, адже наші учасники понесли з собою не лише гарний настрій, а й нові знання, натхнення та бажання змінювати свої звички на краще
Попереду ще багато цікавого…Далі буде! ![]()
