Квест для батьків “СмакуЇМО – здорові звички харчування для родини формуємо!”

Квест для батьків “СмакуЇМО – здорові звички харчування для родини формуємо!”

🌿 09 квітня, у Чистий четвер, в межах участі у міському проєкті «СмакуЇМО – 2026», у нашому закладі відбувся неймовірно теплий, цікавий і надзвичайно корисний захід для батьків 💛Це була зустріч для тих, хто хотів не просто почути, а відчути, що таке здорова їжа і як крок за кроком формувати корисні харчові звички у своїй родині.

Разом ми:

🥗 руйнували міфи та знаходили правду про харчування

🥕 складали тарілку збалансованого раціону

🍏 смакували незвичні, але корисні продукти

💬 спілкувались, ділились досвідом і відкриттями

Особливою цінністю заходу стала участь валеолога, мами нашої учениці — Тетяни СОКУР 🌿Пані Тетяна не лише допомогла розібратися у важливих питаннях харчування, а й провела змістовну, цікаву та надихаючу лекцію, яка точно залишиться з нами надовго.

🎁 Приємним бонусом став розіграш індивідуальної консультації — ще один крок до усвідомленого та здорового способу життя.

Це був час, коли:

✨ цікаво

✨ по-родинному тепло

✨ без поспіху і з турботою

Ми щиро радіємо, адже наші учасники понесли з собою не лише гарний настрій, а й нові знання, натхнення та бажання змінювати свої звички на краще 💚Попереду ще багато цікавого…Далі буде! 🔥

#смакуЇМО2026

#НВК66ДМР

#родинне_тепло

https://www.facebook.com/share/v/1CLxQ9JYHn

Прокрутка до верху